ONLINE SAHA SERVİS YÖNETİM YAZILIMI

Yerinde teknik destek hizmeti veren ve sahada mobil ekip çalıştıran firmaların müşteri talep,
şikayet ve sorunlarını kaydederek bu sorunlarını sahadaki
destek personeline yönlendirmelerine olanak

SATIN AL

Ekibim Sahada uygulaması ile saha çalışanı, nerede olursa olsun müşteri bilgilerine ve iş ayrıntılarına detaylı olarak ulaşabilir, iş takvimini görüntüleyebilir, yeni iş talebi oluşturabilir ve yaptığı tüm işlemleri sisteme kayıt edebilir. Aynı zamanda firma, saha çalışanına iş talebi atayabilir, personel konumlarını ve iş takvimini görüntüleyebilir ve sahadaki durumdan anlık haberdar olabilir. Böylece sistemli çalışan bir yapı içerisinde hem firma hem de saha çalışanı planlı iş yönetimini sağlar.

Saha Çalışanlarınızı Yönetmenin En Kolay Yolu

Ekibim Sahada, yerinde teknik destek hizmeti veren ve sahada mobil ekip çalıştıran firmaların müşteri talep, şikayet ve sorunlarını kaydederek bu sorunlarını sahadaki destek personeline yönlendirmelerine olanak sağlayan, etkili saha iş önemini sağlayan mobil uygulamadır.

  • Linux Serverlarda MySQL Veritabanı kullanılarak geliştirilen Ticaretpazarlama CRM Programı, Güncel Php, Html, Java Script ve Ajax kodları ile hazırlanmıştır.
  • Ortak Platform Kurgusu Özelliği ile tüm müşterilerimiz bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde siteme eklenen tüm yenilik ve geliştirmelerden anında yazılımı kullanan tüm müşterilerimiz yararlanabilmektedir.
  • Ticaretpazarlama CRM Yazılımında otomatik, manüel ve sistem yedeği olmak üzere 3 farklı yedekleme Sistemi Bulunmaktadır.
  • Yazılımda Bankacılık ve Finans Kuruluşlarının kullandığı Profesyonel Güvenlik Altyapısı Ticaretpazarlama CRM sisteminde kullanılmaktadır.
Program Ofisi - Tüm Hakları Saklıdır.